• Linkek - 16 db

F.C Barcelona vezetője

F.C Barcelona hírei - 2009. szeptember

network.hu

A vártnál lényegesen könnyebben, ismét attraktív, látványos meccset produkálva győzött az FC Barcelona a Primera Divisionban, és hozta el a három pontot a Racing Santander otthonából. A bajnoki címvédő gyakorlatilag hat perc alatt döntötte el a találkozót, mert az első félidő közepén pillanatok alatt három gólt lőtt, és a sokkból a kantábriai gárda már nem tudott talpra állni. Négy gól, lenyűgöző természetesség, és egy újabb sima mérkőzés.

Utolsó hozzászólás

Fábrik Gabor üzente 14 éve

király mecs volt

network.hu

Leo Messi pénteken délután ismét szerződést hosszabbított az FC Barcelonával, ami tulajdonképpen évenkénti aktussá vált már a klubnál, annak függvényében, hogy a futballista egyre jobb teljesítményre volt képes. Messi most két évvel hosszabbította meg a 2014-ig tartó szerződését, tehát mostantól kezdve még hét évig szerződés köti az FC Barcelonához.Kivásárlási ára 250.000.000 euró.

network.hu

Nem úgy kezdte a szereplését a Barcelona a Bajnokok Ligája idei kiírásában, ahogyan azt tavaly Rómában abbahagyta, mivel az Internazionale elleni találkozón közepes teljesítményt nyújtott. A mérkőzés nagy helyzet nélkül telt el, kisebbek viszont akadtak itt is, ott is, ám egyikből sem született gól. Alapvetően igazságos eredmény született a Guiseppe Meazza stadionban.

A Barcelona sikerrel vette az újabb előtte álló akadályt, és a La Liga

network.hu

második fordulójában 0-2 arányban felülmúlta a hazai pályán pályára lépő Getafét. A katalánokon érződött a fáradtság, amely többnyire pontatlan labdákban és az előre játék gyengeségében mutatkozott meg, viszont a Getafe csak kapufákig, illetve helyzetekig jutott. Ez pedig kevés a Barca ellen, és a katalán együttes Messi és Iniesta beállása után büntetett is.